Firma DEREK powstała w roku 1993. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów spożywczych, w procesie technologicznym stosujemy tylko i wyłącznie składniki najwyższej jakości, naturalnego pochodzenia. Na początku, naszym głównym produktem były chrupki kukurydziane. Przysmak ten zdobył uznanie klientów, co pociągnęło za sobą pomysł rozszerzenia asortymentu. Systematycznie wzbogacamy nasz park maszynowy aby produkować nowe, coraz smaczniejsze i ciekawsze smakołyki. Stale poszerzamy ofertę. Wieloletnia i owocna praca naszej Firmy potwierdza wysoki poziom produktów, fachową obsługę, rzetelność i terminowość realizacji zamówień.

Zakład produkcyjny znajduje sie na obrzeżach miasta, w czystej ekologicznie strefie, wolnej od miejskiego zgiełku czy przemysłowych dymów. Proces produkcyjny przebiega w zakładzie wybudowanym i wyposażonym zgodnie z obowiązującymi normami UE.

Nasze produkty mogą stanowić półprodukt do dalszego przetwórstwa. Oferujemy również sprzedaż przekąsek luzem. Istnieje możliwość umieszczenia loga firmy dystrybucyjnej na naszych opakowaniach, bądź pakowania produktów w opakowania zlecone (posiadające atesty spożywcze). Chętnie nawiążemy współpracę z firmami z branży spożywczej, hurtowniami i dystrybutorami chrupek. Zapraszamy do współpracy cukierników dla których mamy specjalną ofertę, nasze pałeczki kukurydziane oraz rurki doskonale nadają się do oblania czekoladą.

Siedziba firmy znajduje się w centrum kraju na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, ułatwia to szybką dystrybucję naszych produktów. Nasze zaplecze transportowe oparte jest na niezawodnych i sprawdzonych modelach samochodów (Mercedes), co pozwala nam szybko dostarczyć produkty do dystrybucji na terenie całego kraju. Dzięki temu wyroby naszej Firmy dotrą na stoły konsumentów w maksymalnie krótkim czasie.

Chrupki Derka to doskonała przekąska dla dużych i małych.


O FIRMIE | PRODUKTY | KONTAKT